UA

Дякуємо за вибір україномовної версії нашого вебсайту, вона перебуває в процесі наповнення. Для того щоб продовжити використання сайту українською натисніть тут -> Ремонт і Будівництво

В іншому випадку -> перейдіть на головну сторінку.

Даний вебсайт НЕ Є інтернет-представництвом органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної і комунальної форм власності, медіа, зареєстрованих в Україні, а також НЕ Є суб’єктом господарювання, що реалізує товари і послуги зареєстровані в Україні. Тому у відповідності до закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної” окрім сторінки державною мовою можуть існувати версії веб сайту іншими мовами.

Вітаємо вас на сайті “ДОБ – Дім. Облаштування. Безпека”. В основу матеріалів на нашому сайті ми ставимо безпеку проведення робіт. Адже будівництво будинку чи дачі – це непросте завдання.

Перед початком будівництва важливо прочитати корисні поради про технології будівництва та вибір будматеріалів. Те саме стосується й ремонту: поточний ремонт квартири можна спробувати провести власноруч. Однак, якщо ви зібралися робити капітальний ремонт будинку, то самотужки впоратися буде непросто – радимо в цьому випадку підшукати собі надійного підрядника в Україні.

Вибір компанії забудовника має бути усвідомленим, тому що у разі неякісної технології будівництва ваші стіни довго не простоять. Перш ніж вибрати майстрів потрібно почитати статті, відгуки та корисну інформацію, яка допоможе вам зробити капітальний та поточний ремонт у багатоквартирному та приватному будинку.

Будівництво житла з нуля зараз знову набуває популярності. З’являється багато новобудов та житлових комплексів. Але перед тим, як вселиться в нову кімнату, вам потрібно буде зайнятися облаштуванням інтер’єру та екстер’єру, щоб надати трохи комфорту вашому часу в ній.

Можливо, у вас також буде невелика ділянка біля будинку. Упорядкування прибудинкової ділянки нагадує, по суті, оформлення території дачі, проте з упором на красу насаджень. На дачі вам також потрібно буде проводити внутрішньобудинкові комунікації та інфраструктуру.

Отже, якщо ви шукаєте корисні поради щодо будівництва, ремонту, вибору будматеріалів, інформацію про те, як провести поточний та капітальний ремонт квартири, будинку чи дачі, статті про оформлення інтер’єру та екстер’єру, то ви потрапили на правильний сайт. На ньому ми зібрали статті, поради та корисну інформацію, яка допоможе вам зробити капітальний та поточний ремонт у багатоквартирному та в приватному будинку своїми руками, будівництво житла, облаштування інтер’єру та екстер’єру квартири, оформлення території дачі та благоустрій прибудинкової ділянки. А також вибір будматеріалів, індустріального обладнання та будівельної техніки та багато іншого.